آموزش نرم افزار آباکوس (Abaqus)

نرم افزار آباکوس (Abaqus) یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین نرم افزارهای تخصصی رشته ی های فنی و مهندسی می باشد که بسیاری از دانشجویان و علاقه‌مندان به آن به دنبال آموزش و فراگیری این نرم افزار هستند (پروژه های مکانیک با آباکوس، پروژه هوافضا با آباکوس، پروژه عمران با آباکوس، پروژه مواد با آباکوس).
ارائه و آموزش نرم افزار آباکوس (Abaqus) نیازمند تجربه و دانش کافی است تا رضایت تمام استفاده کنندگان از تدریس و کلاس های آموزشی را فراهم نماید.
ما در مجموعه حامی پروژه، شرایط بسیار مناسبی را فراهم نموده ایم تا دانشجویان و علاقه‌مندان آموزش و یادگیری نرم افزار آباکوس (Abaqus) بتوانند آموزش های کاربردی و به روز این نرم افزار را دریافت نمایند.
دانشجویان و فراگیران دوره های تخصصی و جامع نرم افزار آباکوس (Abaqus) که از خدمات آموزش خصوصی و آنلاین حامی پروژه استفاده می کنند، در پایان دوره ها قادر خواهند بود تا پروژه های آباکوس (Abaqus) راکه مرتبط با رشته خود  هستند، به راحتی به انجام برساند.

images/teaching/abaqus.svg
تدریس خصوصی

آموزش نرم افزار آباکوس (Abaqus) به صورت آنلاین و خصوصی

آموزش تخصصی نرم افزار آباکوس (Abaqus) به صورت خصوصی و آنلاین شیوه ای بسیار محبوب و جذاب است که این روزها از استقبال و تقاضای بالایی از سوی علاقمندان به آموزش این نرم افزار مواجه شده است. دانشجویان رشته مهندسی آباکوس (Abaqus) و علاقه مندان به فراگیری و آموزش نرم افزار آباکوس (Abaqus) می توانند به راحتی با ثبت نام در کلاس های آنلاین و خصوصی مجموعه ی حامی پروژه در دوره های جامع و جذاب آموزش این نرم افزار شرکت نمایند و از مزایای این نوع از دوره های آموزشی بهره مند گردند.

یادگیری سریع نرم افزار آباکوس

آموزش خصوصی و آنلاین نرم افزار آباکوساز طریق بستر وب و فضای مجازی این امکان را فراهم کرده است تا علاقمندان به فراگیری و آموزش نرم افزار آباکوسبه راحتی و در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه در دوره‌های تخصصی و جامع که از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، شرکت نموده و نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایند. در دوره هایی که بصورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود امکان برنامه ریزی و برگزاری کلاسها بصورت فشرده وجود دارد تا کسانی که نیاز به آموزش سریع نرم افزار را دارند از این طریق نیاز آموزشی خود را برطرف نمایند.

تدریس آنلاین
تدریس

مدرسان برتر نرم افزار آباکوس در مجموعه حامی پروژه

در تمام دوره هایی که در آموزش آنلاین و خصوصی نرم افزار آباکوس، از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، سعی شده تا از بهترین و ممتازترین مدرسانی که در سراسر کشور فعالیت دارند استفاده گردد تا رضایت کامل و حداکثر بازدهی را به دانشجویان و علاقمندان شرکت در این دوره ها تامین نماید.

Copyright © 2019 تمامی حقوق برای حامی پروژه محفوظ است
created by paxel

logo-samandehi