آموزش نرم افزار کتیا (Catia)

نرم افزار کتیا (Catia) یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین نرم افزارهای تخصصی رشته ی های فنی و مهندسی می باشد که بسیاری از دانشجویان و علاقه‌مندان به آن به دنبال آموزش و فراگیری این نرم افزار هستند.
ارائه و آموزش نرم افزار کتیا (Catia) نیازمند تجربه و دانش کافی است تا رضایت تمام استفاده کنندگان از تدریس و کلاس های آموزشی را فراهم نماید.
ما در مجموعه حامی پروژه، شرایط بسیار مناسبی را فراهم نموده ایم تا دانشجویان و علاقه‌مندان آموزش و یادگیری نرم افزار کتیا (Catia) بتوانند آموزش های کاربردی و به روز این نرم افزار را دریافت نمایند.
دانشجویان و فراگیران دوره های تخصصی و جامع نرم افزار کتیا (Catia) که از خدمات آموزش خصوصی و آنلاین حامی پروژه استفاده می کنند، در پایان دوره ها قادر خواهند بود تا پروژه های کتیا (Catia) راکه مرتبط با رشته خود  هستند، به راحتی به انجام برساند.

images/teaching/catia.svg
تدریس خصوصی

آموزش نرم افزار کتیا به صورت آنلاین و خصوصی

آموزش تخصصی نرم افزار کتیا (Catia) به صورت خصوصی و آنلاین شیوه ای بسیار محبوب و جذاب است که این روزها از استقبال و تقاضای بالایی از سوی علاقمندان به آموزش این نرم افزار مواجه شده است. دانشجویان رشته مهندسی کتیا (Catia) و علاقه مندان به فراگیری و آموزش نرم افزار کتیا (Catia) می توانند به راحتی با ثبت نام در کلاس های آنلاین و خصوصی مجموعه ی حامی پروژه در دوره های جامع و جذاب آموزش این نرم افزار شرکت نمایند و از مزایای این نوع از دوره های آموزشی بهره مند گردند.

یادگیری سریع نرم افزار کتیا

آموزش خصوصی و آنلاین نرم افزار کتیا از طریق بستر وب و فضای مجازی این امکان را فراهم کرده است تا علاقمندان به فراگیری و آموزش نرم افزار کتیا به راحتی و در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه در دوره‌های تخصصی و جامع که از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، شرکت نموده و نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایند. در دوره هایی که بصورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود امکان برنامه ریزی و برگزاری کلاسها بصورت فشرده وجود دارد تا کسانی که نیاز به آموزش سریع نرم افزار را دارند از این طریق نیاز آموزشی خود را برطرف نمایند.

تدریس آنلاین
تدریس

مدرسان برتر نرم افزار کتیا در مجموعه حامی پروژه

در تمام دوره هایی که در آموزش آنلاین و خصوصی نرم افزار کتیا، از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، سعی شده تا از بهترین و ممتازترین مدرسانی که در سراسر کشور فعالیت دارند استفاده گردد تا رضایت کامل و حداکثر بازدهی را به دانشجویان و علاقمندان شرکت در این دوره ها تامین نماید.

Copyright © 2019 تمامی حقوق برای حامی پروژه محفوظ است
created by paxel

logo-samandehi