آموزش نرم افزار LS-DYNA

نرم افزار LS-DYNA یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین نرم افزارهای تخصصی رشته ی های فنی و مهندسی می باشد که بسیاری از دانشجویان و علاقه‌مندان به آن به دنبال آموزش و فراگیری این نرم افزار هستند.
ارائه و آموزش نرم افزار LS-DYNA نیازمند تجربه و دانش کافی است تا رضایت تمام استفاده کنندگان از تدریس و کلاس های آموزشی را فراهم نماید.
ما در مجموعه حامی پروژه، شرایط بسیار مناسبی را فراهم نموده ایم تا دانشجویان و علاقه‌مندان آموزش و یادگیری نرم افزار LS-DYNA بتوانند آموزش های کاربردی و به روز این نرم افزار را دریافت نمایند.
دانشجویان و فراگیران دوره های تخصصی و جامع نرم افزار LS-DYNA که از خدمات آموزش خصوصی و آنلاین حامی پروژه استفاده می کنند، در پایان دوره ها قادر خواهند بود تا پروژه های LS-DYNA راکه مرتبط با رشته خود  هستند، به راحتی به انجام برساند.

images/teaching/lsdyna.svg
تدریس خصوصی

آموزش نرم افزار LS-DYNA به صورت آنلاین و خصوصی

آموزش تخصصی نرم افزار LS-DYNA به صورت خصوصی و آنلاین شیوه ای بسیار محبوب و جذاب است که این روزها از استقبال و تقاضای بالایی از سوی علاقمندان به آموزش این نرم افزار مواجه شده است. دانشجویان رشته مهندسی LS-DYNA و علاقه مندان به فراگیری و آموزش نرم افزار LS-DYNA می توانند به راحتی با ثبت نام در کلاس های آنلاین و خصوصی مجموعه ی حامی پروژه در دوره های جامع و جذاب آموزش این نرم افزار شرکت نمایند و از مزایای این نوع از دوره های آموزشی بهره مند گردند.

یادگیری سریع نرم افزار LS-DYNA

آموزش خصوصی و آنلاین نرم افزار LS-DYNA از طریق بستر وب و فضای مجازی این امکان را فراهم کرده است تا علاقمندان به فراگیری و آموزش نرم افزار LS-DYNA به راحتی و در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه در دوره‌های تخصصی و جامع که از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، شرکت نموده و نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایند. در دوره هایی که بصورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود امکان برنامه ریزی و برگزاری کلاسها بصورت فشرده وجود دارد تا کسانی که نیاز به آموزش سریع نرم افزار را دارند از این طریق نیاز آموزشی خود را برطرف نمایند.

تدریس آنلاین
تدریس

مدرسان برتر نرم افزار LS-DYNA در مجموعه حامی پروژه

در تمام دوره هایی که در آموزش آنلاین و خصوصی نرم افزار LS-DYNA، از طریق مجموعه حامی پروژه برگزار می گردد، سعی شده تا از بهترین و ممتازترین مدرسانی که در سراسر کشور فعالیت دارند استفاده گردد تا رضایت کامل و حداکثر بازدهی را به دانشجویان و علاقمندان شرکت در این دوره ها تامین نماید.

Copyright © 2019 تمامی حقوق برای حامی پروژه محفوظ است
created by paxel

logo-samandehi