قوانین و مقررات سایت حامی پروژه

 

1. حامی پروژه سفارش یک پایان‌نامه دانشجویی را نمی‌پذیرد و پس از انجام مشاوره و راهنمایی در زمینه سفارشی شما، انجام تایپ و تکمیل پایان‌نامه به عهده سفارش‌دهنده کار می‌باشد.

2. فروش پروژه‌های انجام شده قبلی اکیدا غیراخلاقی می‌باشد. استفاده از بخشی از پروژه‌های قبلی با ذکر مرجع بلامانع می‌باشد.

3. حامی پروژه حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهاد و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.

4. حامی پروژه به عنوان واسطه میان دانشجو و کارشناس فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت سعی در هموار کردن انجام پروژه و رضایت‌مندی دوطرف را دارد. بنابرین دانشجو و کارشناس توافق می‌کنند که درصورت پیش­ آمدن نزاع غیر قابل حل میان طرفین، داوری حامی پروژه را بپذیرند.

5. تمامی فعالیت‌های انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

6. استفاده از خدمات حامی پروژه برای دانشجویان، به جز هزینه پروژه هیچ هزینه دیگری ندارد.

7. دانشجو موظف است پس از اعلام پایان کار هر مرحله از پروژه توسط کارشناس، نسبت به تایید یا اعمال نظر برای تغییرات، حداکثر در مدت ۴۸ ساعت اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی دانشجو در این مدت، با درخواست کارشناس، حامی پروژه حق دارد کار کارشناس را پذیرفته شده در نظر گیرد و رأسا وجه گروگذاری شده را آزاد نماید.

تبصره: دانشجو می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید کار پس از اعلام اتمام کار توسط کارشناس را، در متن درخواست نوشته و یا با کارشناس برسر آن به توافق برسد.

8. متن درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره، به دلیل قابلیت جعل ساده، در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.

9. دانشجو پس از ثبت پروژه می‌تواند نسبت به لغو پروژه اقدام کند. بدیهی است که سهم گروه حامی پروژه (بین 10 تا 30 درصد کل هزینه) و در صورتی که کارشناس بخش هایی از پروژه را به انجام رسانده باشد وجه مربوط به این بخش ها قابل استرداد نخواهد بود.

تبصره: هزینه غیرقابل استرداد اول به صورت توافقی توسط طرفین محاسبه می گردد و در صورت عدم توانایی طرفین توسط حامی پروژه مشخص می گردد.

10. پس از انجام مذاکرات اولیه و توافق طرفین، پیش ­پرداخت واریزی به حساب حامی پروژه قابل برگشت نمی­باشد.

تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از این وب سایت موافقت می‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:

الف) جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.

ب) ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آمیز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.

ج) ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت‌های مضر/مخرب.

د) ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.

ه) ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.

 

 

Copyright © 2019 تمامی حقوق برای حامی پروژه محفوظ است
created by paxel

logo-samandehi